İnşaat ve yük kaldırma makinaları sektörünün önde gelen firmalarından Cem İnşaat ve Yük Kaldırma Makinaları Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi kırk yıllık bir tecrübeyle faaliyet göstermektedir. Şirketin kurucusu İsmet Çonay’ın, aile adını verdiği Çonaylar 1969’da hizmet vermeye başladı. Her yıl artan bir başarı grafiğini girişimci ruhuyla besleyen İsmet Çonay, 1995’te Cem İnşaat ve Yük Kaldırma Makinaları Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurdu.

 

Cem İnşaat ve Yük Kaldırma Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. sektördeki yenilik ve değişimleri yakından takip etmekte, uzman personelini ve teknolojisini geliştirmeyi sürdürmektedir.. Kaliteli ürün politikasını, satış sonrası güçlü teknik destek ile kuvvetlendiren Cem İnşaat ve Yük Kaldırma Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti müşteri memnuniyetini hizmet anlayışınını merkezine yerleştiriyor. Vinç ve inşaat makinaları imalatı konusunda uzman olan kuruluşumuz, sektörün öncü firmalarından biri olmanın sorumluluğunu ve gururunu taşıyor.

 

Cem İnşaat ve Yük Kaldırma Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti, Çorluda ki 20.000 metrekare açık 7.000metre kare kapalı alana yayılan fabrikasında üretimini gerçekleştirmektedir. Dağıtım gücü sayesinde Türkiye’de her ile makine sağlayan Cem İnşaat ve Yük Kaldırma Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti, yurtdışında da Libya, Irak, Güney Afrika, Tanzanya’ya ihracat gerçekleştirmektedir.

 

Kuruluşundan bu yana dünya standartlarına uygun kalite anlayışını sürdüren Cem İnşaat ve Yük Kaldırma Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti., tecrübeli kadrosu, mevcut pazarda en iyi noktayı yakalama azmi içerisinde faaliyet göstermektedir.

© Cemmak
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook